Ubezpieczenie na życie

Masz małe dzieci, wysoki kredyt w banku i chciałbyś odpowiednio zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej nagłej śmierci? To przykładowe powody, dla których warto mieć ubezpieczenie na życie. Prowadzona przez nas w Andrespolu firma to miejsce, w którym znajdziesz wiele propozycji w tym zakresie. Współpracując ze znanymi towarzystwami, jesteśmy w stanie zaproponować Ci najbardziej dopasowany pakiet ochronny!

Zależy Ci na pomnażaniu środków i chcesz zgromadzić większe fundusze np. na spokojną emeryturę? Chciałbyś objąć ochroną dzieci i siebie na różne, nieprzewidziane wypadki losowe, których skutkiem są kalectwo i choroby? Wybierając ubezpieczenie na życie, możesz zrealizować każdy z tych celów. Ponadto masz możliwość rozszerzenia go o dodatkową polisę zdrowotną. W zależności od tego, czym będziesz się kierował przy jej wyborze, dopasujemy jeden z wielu modeli ochronnych, które możemy Ci zaoferować.

Możesz skorzystać z ubezpieczenia czystego lub mieszanego. Obie polisy na życie zapewnią Ci ochronę, w pierwszym wariancie jednak nie będziesz miał możliwości użycia zgromadzonych środków, a w drugim tak.

Jakie korzyści daje ubezpieczenie na życie?

Decydując się na ten rodzaj polisy, chronisz bliskich przed problemami finansowymi po swojej śmierci. Środki pozwolą zapewnić im komfort życia. Wypłatę z ubezpieczenia na życie otrzymają wszystkie osoby, które w nim wymienisz. Obejmuje ono także każdą przyczynę śmierci, a wybrana przez Ciebie wysokość świadczenia zostanie wypłacona.

Ubezpieczenie na życie pozwala zabezpieczyć Ci to, co może się wydarzyć w przyszłości. Twoi bliscy, gdy Ciebie zabraknie, będą mogli żyć na dotychczasowym poziomie lub uregulować Twoje zobowiązania finansowe.

Jeżeli wybierzesz rozszerzony pakiet, to zapewnisz ochronę przed skutkami chorób i wypadków. W tym zakresie zagwarantujesz sobie ochronę na przykład w sytuacji:

  • zdiagnozowania poważnej choroby lub nowotworu złośliwego,
  • pobytu w szpitalu,
  • operacji chirurgicznej,
  • uszczerbku na zdrowiu,
  • wypadku komunikacyjnego.

Dzięki tej opcji w ubezpieczeniu na życie uzyskasz więc pomoc finansową po wypadku lub chorobie, które uniemożliwią Ci powrót do pracy i będziesz potrzebował stałej opieki. Świadczenie, jakie wówczas otrzymasz z polisy, pokryje utratę Twoich dochodów. W trakcie trwania umowy możesz zmieniać ten zakres – zwiększać go lub zmniejszać.

Jak wybrać ubezpieczenie na życie?

Od Ciebie zależy, jaki wariant ubezpieczenia na życie wybierzesz – jego zakres ochrony, czas trwania itd. Przed podjęciem decyzji, warto przeanalizować swoją sytuację oraz potrzeby. Również nasza firma może Ci w tym pomóc. Biorąc pod uwagę, że Twoja sytuacja zawodowa i prywatna może się zmienić, podpowiemy rozwiązanie, które zapewnią Ci elastyczność i swobodę w zmianie zakresu ochrony czy sumy ubezpieczenia, jak również da możliwość objęcia ochroną Twoich bliskich.

Taką polisę możesz zawrzeć dożywotnio lub na czas określony. Skontaktuj się z naszym biurem w Andrespolu! Gwarantujemy Ci doskonale dobrane ubezpieczenie na życie!